Blog

Czy warto drukować ulotki?

Czy pieczątka w firmie jest konieczna?

Czy wiesz, że w Polsce nie obowiązuje prawo nakazujące właścicielom firm posiadania pieczątki firmowej? Dlaczego więc w większości firm się one znajdują? Odpowiedź jest prosta bo jest łatwiej.

Czy warto drukować ulotki?

Czy warto drukować ulotki?

0d 1,5 do 10 % - taki jest tzw Return on Investment (ROI) czyli procent zwrotu inwestycji w przypadku ulotek. Powiesz mało? To zależy co najmniej od kilku rzeczy, ale po kolei. Każdy kto prowadzi firmę, chce powiększać swoją sprzedaż docierając do nowych klientów. Każdy również prawdopodobnie zaczynał to robić od druku i kolportażu ulotek. Jaki format ulotek wybrać? Jaki nakład ulotek? Na te pytania również znajdziesz odpowiedź w artykule. Aby dokładniej przyjrzeć się jaki procent nakładów na druk i kolportaż się zwróci posłużę się dwoma przykładami.

Czy warto drukować ulotki?

Księgowanie wydatków na druk ulotek, czyli jak obniżyć koszty w firmie?

Druk ulotek a koszty firmowe. Głównym celem ulotki jest zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na ofertę firmy oraz promocję. Ma przynieść również przedsiębiorcy dodatkowy zysk, poprzez zwiększenie obszarów sprzedaży oraz zwiększenie liczby klientów. W trzech słowach ma funkcję informującą, przypominającą i przekonującą. Każda firma powstaje po to by przynosić zyski. Każda również ma swoje wydatki - tzw. koszty.

Drukarnia Żywiec - blog