Banery, czyli wciąż najbardziej popularna i najtańsza forma reklamy

Materiały graficzne dla HoReCa

Nie da się ukryć, że banery reklamowe są stałym elementem przestrzeni publicznej już od wielu lat. Sprawdzają się one doskonale jako nośnik przekazu marketingowego, ale mogą również przybliżać ważne kampanie społeczne czy też pełnić funkcję informacyjną. Banery to wyjątkowo wszechstronne, atrakcyjne cenowo, a zarazem powszechne stosowane konstrukcje, z których warto korzystać zawsze, gdy zależy nam na dotarciu do jak największej grupy osób. Jakie są ich zalety?

  • Banery reklamowe to przede wszystkim gwarancja doskonałej widoczności. Mają one zwykle duże gabaryty, dzięki czemu zwracają uwagę niemal każdej przechodzącej bądź też przejeżdżającej obok nich osoby. Mogą być montowane albo na ścianach budynków, albo też w formie wolnostojącej, np. przy drodze.
  • Możliwość łatwego dotarcia do szerokiego grona odbiorców to kolejna zaleta banerów. O ile w przypadku marketingu online nie zawsze jesteśmy w stanie zainteresować potencjalnych klientów produktem lub usługą – np. gdy nie korzystają oni z komputera, wielkoformatowe banery mogą mieć wyjątkową siłę przebicia. Ponadto są one niezwykle opłacalne, ponieważ współczynnik kontaktu reklamy z odbiorcą jest wysoki, mimo stosunkowo niewielkiego nakładu finansowego.
  • Pewnego rodzaju nienachalność w komunikowaniu to ważna zaleta banerów reklamowych, których treści mogą być konsumowane przez każdego znajdującego się w pobliżu. Banery są bowiem kierowane do odbiorców niezależnie od ich wieku, płci czy zainteresowań.
  • Wysokiej jakości banery reklamowe to charakteryzujące się niezwykłą dbałością wykonania nośniki przekazu, które mogą być estetycznym elementem przestrzeni publicznej. O ile są one stworzone z najwyższą starannością, mogą pięknie współgrać z otoczeniem, nie zaburzając miejskiego krajobrazu.
  • Reklama zewnętrzna w formie baneru to niezwykle skuteczna i efektywna metoda przekazywania informacji. Jeżeli będzie czytelna, a zarazem estetycznie wykonana, z pewnością utrwali się w pamięci odbiorców, budując w ich głowie wizerunek danej marki.

Banery reklamowe – Git Studio Reklamy w Żywcu

Niskie koszty produkcji, odporność na warunki zewnętrzne czy też łatwość montażu sprawiają, że banery są jednymi z najchętniej stosowanych środków marketingowego przekazu. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości banery laminowane oraz wykonane z tkaniny poliestrowej (powlekanej PCV), które są odporne nie tylko na działanie promieniowania UV, ale też zmiennych warunków atmosferycznych. Ciesz się tanią, a zarazem skuteczną reklamą już dziś. W agencji reklamy w Żywcu oferujemy druk latexowy na banerach nawet w 24 godziny. Zapraszamy do współpracy!