Git Studio reklamy i drukarnia z siedzibą w Żywcu

Papier od zawsze był najlepszym nośnikiem informacji. Nawet dzisiaj – w świecie cyfrowych mediów, gdzie częściej sięgamy po smartfona lub tablet niż po gazetę – ludzie wciąż korzystają z usług drukarni. Git Studio reklamy to miejsce, w którym zamówisz ulotki, wizytówki, banery, ale też nowoczesne oklejanie samochodów. W naszym sklepie natomiast kupisz zabawne gadżety – kubki, pamięci USB, koszulki. Bogata oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Żywca i Bielska na Podbeskidziu. Dla Klientów z dalszych zakątków Polski, udostępniamy prosty, funkcjonalny sklep z poligrafią i gadżetami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Szukasz wysokiej jakości produktów? Skorzystaj z usług naszej drukarni w Żywcu niedaleko Bielska

Jako firma reklamowa zajmujemy się głównie realizacją zleceń stacjonarnych w okolicach Bielska oraz Żywca. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w poligrafii, które poszerzamy i uzupełniamy, a dzięki pracy nowoczesnych maszyn, możemy zapewnić regularną, kompleksową obsługę zarówno małych, jak i dużych zamówień. Każdy z wykorzystywanych przez nas materiałów przechodzi dokładną weryfikację – nie używamy niskiej jakości chińskich folii czy tuszów. Czujemy się odpowiedzialni za oddawane w ręce Klienta produkty, więc czuwamy nad procesem ich tworzenia od początku do końca.

Zamów baner, ulotki, oklejanie auta w Żywcu – postaw na współpracę z solidną drukarnią

W czasie wielu lat działalności na rynku zyskaliśmy niemal 700 zadowolonych Klientów, którzy pozostają z nami w trwałych relacjach handlowych. Dzięki rzetelności, sumienności i zawsze terminowej realizacji zleceń możemy dziś powiedzieć, że jesteśmy jedną z najchętniej polecanych drukarni na Podbeskidziu. Przyjmujemy niewielkie zamówienia na pojedyncze realizacje, ale też takie, które dotyczą wizualizacji firmy. Jeśli szukasz gadżetów reklamowych, chcesz stworzyć spersonalizowane koszulki z nadrukiem, albo zaplanować druk plakatów – skontaktuj się z nami i umów wizytę przedstawiciela na terenie Żywca lub Bielska.

Git - Studio - Druk - Gift
Drukarnia Żywiec - o nas