Blog

Drukarnia internetowa – powody, dla których warto korzystać z usług agencji reklamy Git

Choć siedziba prowadzonego przez nas studia reklamy mieści się w Żywcu, nie ograniczamy się wyłącznie do działalności lokalnej, prowadząc drukarnię online – gitdruk.pl. Umożliwia nam to podejmowanie współpracy z klientami niezależnie od ich miejsca zamieszkania, dzięki czemu mamy możliwość realizowania się na różnych polach. Jakie są główne zalety takiego rozwiązania?

Gazetki, broszury i katalogi – materiały reklamowe o wszechstronnym zastosowaniu

Poligrafia oferuje szereg niezawodnych rozwiązań w dziedzinie marketingu, dostarczając szeroką gamę papierowych środków przekazu. Materiały reklamowe w postaci katalogów, broszur czy gazetek charakteryzuje niezwykła wszechstronność zastosowania, dlatego korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa, osiedlowe sklepy, fundacje, komitety polityczne, urzędy miasta, jak i salony usługowe, firmy produkcyjne oraz placówki oświatowe. Dlaczego? Takie materiały reklamowe umożliwiają efektywną promocję oferty, informując – np. w przypadku supermarketów – o bieżących wyprzedażach.

Druk materiałów wyborczych

Czas wyborów to bez wątpienia okres wzmożonej pracy nie tylko w komitetach wyborczych, ale też agencjach reklamy czy drukarniach. Kampanie wymagają bowiem przygotowania wysokiej jakości materiałów poligraficznych – od ulotek, przez banery, aż po rozwieszane w rozmaitych miejscach plakaty.

Kartki świąteczne – skąd się wzięły i dlaczego warto nadal je wysyłać?

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen ciepła i bliskości. Jednym z najpiękniejszych elementów tego okresu są kartki świąteczne, które od lat nie tylko pomagają nam w wyrażaniu uczuć oraz przekazywaniu życzeń, ale także mogą być szczególną formą komunikacji z klientami lub biznesowymi kontrahentami.

Recykling banerów – jak odpowiedzialnie zarządzać tymi odpadami?

Druk banerów reklamowych należy do najpopularniejszych usług świadczonych przez agencję reklamy Git w Żywcu. Są one bowiem szeroko wykorzystywane nie tylko w marketingu produktów i usług, ale stanowią kluczowy element kampanii wyborczych. Banery – mniejsze i większe – zdobią płoty, ściany budynków, słupy reklamowe, a często są montowane również na osobnych konstrukcjach. W przeciwieństwie do papierowych plakatów są one jednak wykonywane z trwalszych, sztucznych materiałów takich jak winyl czy nylon co sprawa, że nie są tak łatwe w utylizacji.

Agencja reklamy Git w Żywcu zdobywcą nagrody Dobroczyńca Roku 2023

Druk DTF – czym jest i kiedy warto go stosować?

Nanoszenie nadruków na produkty to częsty zabieg wśród wielu firm, które chcą urozmaicić swój asortyment. Wiele z nich nie jest jednak aż tak dobrej jakości, jak życzyliby sobie tego producenci. Nasze studio reklamy w Żywcu wykonuje nadruki na odzież i gadżety reklamowe z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, które gwarantują trwałość na najwyższym poziomie

Agencja reklamy Git w Żywcu zdobywcą nagrody Dobroczyńca Roku 2023

Zastosowania folii flex w znakowaniu odzieży

Dobra reklama jest obecnie nieodłącznym elementem każdego udanego przedsięwzięcia – bez niej ciężko wyróżnić się na tle konkurencji. Aby osiągnąć sukces i trafić do jak największej liczby odbiorców, ważne jest, aby znaleźć innowacyjne, a zarazem skuteczne sposoby promocji. Jednym z takich narzędzi jest folia flex

Agencja reklamy Git w Żywcu zdobywcą nagrody Dobroczyńca Roku 2023

Jakie możliwości daje grawer laserowy?

Zapewne każdemu z nas przydarzyła się problematyczna sytuacja, kiedy okoliczności wymagały, by wręczyć wyjątkowej osobie spersonalizowany, jedyny w swoim rodzaju prezent, ale pomysłów brakowało. Często do zwyczajnej rzeczy wystarczy dołączyć zaledwie kilka wyjątkowych słów od serca, aby zyskała ona na wartości w oczach obdarowywanego i nabrała ponadprzeciętnego charakteru. Idealnym rozwiązaniem w takich okolicznościach może stać się grawerowanie laserowe, które umożliwia wykonywanie indywidualnych motywów bądź napisów.

Agencja reklamy Git w Żywcu zdobywcą nagrody Dobroczyńca Roku 2023

Smycze reklamowe – skuteczne narzędzie promocji dla firm

W dzisiejszym świecie, w którym konkurencja między firmami jest coraz większa, konieczne okazuje się stosowanie skutecznych metod promocji. Studia reklamyagencje reklamowe oferują różnorodne narzędzia, mogące przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki.

Agencja reklamy Git w Żywcu zdobywcą nagrody Dobroczyńca Roku 2023

Agencja reklamy Git w Żywcu zdobywcą nagrody „Dobroczyńca Roku” 2023

Konkurs o tytuł „Dobroczyńca Roku” promuje społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność przedsiębiorców – zwłaszcza na poziomie lokalnym – oraz zachęca firmy do partnerskiej współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Projekt graficzny - pomysł, konsultacja, zaufanie

Projekt graficzny – pomysł, konsultacja, zaufanie

Projektowanie graficzne logo, ulotek, folderów czy też innych materiałów poligraficznych to wieloetapowy proces, którego efektem są wysokiej jakości elementy identyfikacji wizualnej.

Czym charakteryzuje się druk solwentowy?

Czym charakteryzuje się druk solwentowy?

Druk solwentowy to popularna metoda drukowania stosowana w wielu branżach, głównie przy zadrukowaniu tablic informacyjnych i reklamowych, folii samoprzylepnych, banerów czy siatek MESH. W tym artykule omówimy, czym charakteryzuje się druk solwentowy i jakie są jego zalety.

Git Studio Reklamy w programie ŻYWIEC Z PASJĄ

Git Studio Reklamy w programie ŻYWIEC Z PASJĄ

Specjalizujemy się w tworzeniu artykułów reklamowych dla firm. Tworzymy wysokiej jakości ulotki, wizytówki, plakaty wielkoformatowe, kalendarze, teczki, notesy, banery czy automatyczne pieczątki. Od początku istnienia naszej działalności stawiamy na najlepsze materiały, nowoczesne urządzenia i przejrzyste warunki współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci naszej firmy byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

Strona internetowa – niezbędne narzędzie w każdej firmie

Strona internetowa – niezbędne narzędzie w każdej firmie

W dzisiejszych czasach wszechobecnego internetu trudno jest wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez posiadania strony internetowej. Dobrze zaprojektowana oraz prowadzona przez doświadczoną firmę witryna to klucz do pozyskania nowych Klientów, utrzymania tych, którzy są z nami od dłuższego czasu, a także do efektownego zaprezentowania oferty. Z pewnością więc możemy powiedzieć, że jest to niezbędne narzędzie dla każdego, kto pragnie prowadzić dobrze prosperującą działalność.

Font i czcionka – to samo, a może jednak coś innego?

Font i czcionka – to samo, a może jednak coś innego?

Każdy, kto choć raz użył w sieci słów czcionka lub font z pewnością dobrze wie, jak wiele zamieszania budzą te dwa terminy. Niewłaściwe posługiwanie się nazewnictwem błyskawicznie budzi do życia serdecznych internautów, którzy starają się wyjaśniać, na czym polega błąd. O co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi? Czy dużym nietaktem jest stosowanie tych pojęć wymiennie? Zapraszamy lektury.

Rodzaje i formaty papieru

Rodzaje i formaty papieru

Z papieru korzystamy niemalże każdego dnia, często nie zdając sobie nawet sprawy z tego, jak wygląda proces jego produkcji. Większość osób na pytanie o pochodzenie papieru odpowiedziałaby, że tworzy się go z drewna. Jest to jednak bardzo duże uproszczenie i nijak ma się do współczesnego przemysłu papierniczego.

Dlaczego papier drożeje

Dlaczego papier drożeje? W kilku słowach o problemach z dostępnością surowca

Genezy kryzysu papierniczego należy szukać w 2020 roku, kiedy to również w naszym kraju rozpoczęła się pandemia SARS-CoV-2. Choroba Covid-19 skutecznie ugodziła w gospodarki światowe, będąc jedynie preludium do długoterminowych skutków ekonomicznych. Konieczność pozostawania w domu i izolowania się wyraźnie wzmogła potrzebę zakupów online, w efekcie czego używano jeszcze większych ilości papieru.

Kalendarze

Kalendarze – praktyczne materiały reklamowe

Promocja wizerunku firmy może odbywać się na wiele sposobów. Jednym z chętniej wykorzystywanych są gadżety reklamowe, które mogą pełnić zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Do cieszących się największą popularnością akcesoriów o praktycznym zastosowaniu należą bez wątpienia kalendarze. Dlaczego? Ponieważ korzysta z nich chyba każdy z nas. Kalendarze wskazują nam bieżącą datę, pozwalają zapisywać ważne informacje, a ponadto mogą przyjmować różną formę – stojącą lub wiszącą.

Plakaty wielkoformatowe

Daj się zauważyć odbiorcom – postaw na plakaty wielkoformatowe

Plakat to jedyny w swoim rodzaju nośnik przekazu, który może być wykorzystywany na wiele sposobów. Doskonale pełnić będzie bowiem nie tylko funkcje reklamowe, ale też informacyjne, zapowiadając zbliżające się wydarzenia kulturalne, darmowe badania, branżowe eventy i wiele więcej. W związku z tym, jak ważną rolę w przestrzeni publicznej odgrywają plakaty, warto dołożyć wszelkich starań, aby prezentowały się nienagannie nawet po długim czasie. Powinny wyróżniać się na tle innych druków wielkoformatowych oraz charakteryzować się doskonałą trwałością w zakresie ochrony zarówno przed skutkami promieniowania UV, zmiennych warunków pogodowych, jak i uszkodzeń mechanicznych. W agencji reklamy Git w Żywcu mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania z zakresu poligrafii – przekonaj się sam. Plakaty idealne na każdą okazję – kilka słów o ich wszechstronnym zastosowaniu.

carwrap

Obrazy na płótnie, czyli idealny pomysł na prezent

Personalizowane upominki są bez wątpienia czymś, co uwielbia każdy z nas. Dlaczego? Ponieważ są wyrazem troski, wysiłku i kreatywności, a do tego ściśle wiążą się albo z daną okazją, albo też usposobieniem osoby obdarowanej. Wiedząc to, warto dokładać więc wszelkich starań w procesie wyboru prezentu, niezależnie od tego, czy mowa o upominku na urodziny, imieniny, komunię, chrzest, rocznicę ślubu, czy też jubileusz. Jednym z uniwersalnych, a przy tym wyjątkowo cenionych przez osoby w różnym wieku prezentów są obrazy na płótnie, czyli wysokiej jakości canvasy z dowolnym nadrukiem. Biorąc pod uwagę dowolność, jaką gwarantują, z pewnością okażą się doskonałym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

carwrap

Oklejanie samochodów, czyli skuteczna i mobilna reklama firmy

Drukarnia Git w Żywcu to miejsce, w którym staramy się realizować nawet najbardziej wymagające projekty naszych Klientów, oferując profesjonalne oklejanie pojazdów do celów reklamowych i nie tylko. Nie da się ukryć, że pokrywanie aut folią to jeden z powszechnie stosowanych dziś sposobów na marketing usług czy produktów, który wiąże się z dużą skutecznością, a przy tym niewielkim nakładem finansowym. Jesteś zainteresowany ofertą obejmującą kompleksowe oklejanie samochodów? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wykorzystywanych przez nas folii? Zachęcamy do dalszej lektury.

Banery, czyli wciąż najbardziej popularna i najtańsza forma reklamy

Banery, czyli wciąż najbardziej popularna i najtańsza forma reklamy

Nie da się ukryć, że banery reklamowe są stałym elementem przestrzeni publicznej już od wielu lat. Sprawdzają się one doskonale jako nośnik przekazu marketingowego, ale mogą również przybliżać ważne kampanie społeczne czy też pełnić funkcję informacyjną. Banery to wyjątkowo wszechstronne, atrakcyjne cenowo, a zarazem powszechne stosowane konstrukcje, z których warto korzystać zawsze, gdy zależy nam na dotarciu do jak największej grupy osób. Jakie są ich zalety?

Materiały graficzne dla HoReCa

Materiały graficzne dla HoReCa

Sektor gastronomiczny i hotelarski to prężnie rozwijające się branże, dla których jakość liczy się ponad wszystko. Dopracowując swoje usługi oraz ofertę, korzystają z niezawodnego wsparcia agencji reklamowych specjalizujących się w tworzeniu wyjątkowych materiałów marketingowych, informacyjnych, ale nie tylko. Dzięki temu przedstawiciele branży HoReCa mogą koncentrować się na tym, co im bliskie, natomiast delegować innym zadania, które wymagają profesjonalnego wsparcia – w tym przypadku w zakresie tworzenia spójnej identyfikacji wizualnej. Oprawa graficzna restauracji czy hoteli jest ważna nie tylko z punktu widzenia komfortu klientów, ale też świadomości na temat istnienia konkretnych miejsc. Chcąc się wyróżnić na tle konkurencji, warto więc postawić na starannie przemyślane materiały reklamowe – spójne z misją i charakterem danej marki.

Gadżety reklamowe – idealne narzędzia w biznesie

Gadżety reklamowe – idealne narzędzia w biznesie

Prowadząc własną firmę, z pewnością wiesz, jak ważna jest skuteczna reklama, ale również działania marketingowe. Nie wystarczą rzetelne usługi, najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów, czy dbałość o interesy klienta – bez kampanii reklamującej Twoją działalność osiągnięcie sukcesu może okazać się bardzo odległe. Jak zatem wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów albo partnerów biznesowych i na jakie akcje marketingowe się zdecydować? Mamy na to odpowiedź! Gadżety reklamowe to strzał w dziesiątkę umożliwiający dotarcie do szerokiego grona odbiorców w bardzo krótkim czasie.

Druk tapet - zmień wystrój swoich ścian

Druk tapet - zmień wystrój swoich ścian

Aranżacja wnętrz nie jest wbrew pozorom prostym zadaniem. W przypadku ścian możemy zdecydować się zasadniczo na dwie metody – tradycyjne malowanie bądź też położenie tapety. O ile malowanie daje nieco mniejsze możliwości, tapety są doskonałym sposobem na to, aby maksymalnie zindywidualizować daną przestrzeń. Dlaczego? Ponieważ druk tapet daje niemalże nieograniczone możliwości, pozwalając na ozdobienie ściany wybranym zdjęciem lub grafiką. Szukając pomysłu na odświeżenie pokoju dziecięcego czy też totalną zmianę wystroju kuchni warto więc zwrócić swoją uwagę na druk tapet – usługę, dzięki której wszystko jest możliwe.

Druk latexowy – ekologiczny, trwały i dokładny

Druk latexowy – ekologiczny, trwały i dokładny

Technologia druku latexowego daje szerokie możliwości w zakresie nanoszenia nadruków na rozmaitych materiałach – foliach, tkaninach, papierze czy tapetach. Ponadto stosowany w niej tusz na bazie wody jest w pełni ekologiczny i nieszkodliwy dla zdrowia oraz środowiska. Nie bez znaczenia jest również to, że wydruki latexowe nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, ponieważ charakteryzują się wyjątkową trwałością.

Czy warto drukować ulotki?

Czy pieczątka w firmie jest konieczna?

Czy wiesz, że w Polsce nie obowiązuje prawo nakazujące właścicielom firm posiadania pieczątki firmowej? Dlaczego więc w większości firm się one znajdują? Odpowiedź jest prosta bo jest łatwiej.

Czy warto drukować ulotki?

Czy warto drukować ulotki?

0d 1,5 do 10 % - taki jest tzw Return on Investment (ROI) czyli procent zwrotu inwestycji w przypadku ulotek. Powiesz mało? To zależy co najmniej od kilku rzeczy, ale po kolei. Każdy kto prowadzi firmę, chce powiększać swoją sprzedaż docierając do nowych klientów. Każdy również prawdopodobnie zaczynał to robić od druku i kolportażu ulotek. Jaki format ulotek wybrać? Jaki nakład ulotek? Na te pytania również znajdziesz odpowiedź w artykule. Aby dokładniej przyjrzeć się jaki procent nakładów na druk i kolportaż się zwróci posłużę się dwoma przykładami.

Czy warto drukować ulotki?

Księgowanie wydatków na druk ulotek, czyli jak obniżyć koszty w firmie?

Druk ulotek a koszty firmowe. Głównym celem ulotki jest zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na ofertę firmy oraz promocję. Ma przynieść również przedsiębiorcy dodatkowy zysk, poprzez zwiększenie obszarów sprzedaży oraz zwiększenie liczby klientów. W trzech słowach ma funkcję informującą, przypominającą i przekonującą. Każda firma powstaje po to by przynosić zyski. Każda również ma swoje wydatki - tzw. koszty.

Drukarnia Żywiec - blog