Druk tapet - zmień wystrój swoich ścian

Druk tapet - zmień wystrój swoich ścian

Aranżacja wnętrz nie jest wbrew pozorom prostym zadaniem. W przypadku ścian możemy zdecydować się zasadniczo na dwie metody – tradycyjne malowanie bądź też położenie tapety. O ile malowanie daje nieco mniejsze możliwości, tapety są doskonałym sposobem na to, aby maksymalnie zindywidualizować daną przestrzeń. Dlaczego? Ponieważ druk tapet daje niemalże nieograniczone możliwości, pozwalając na ozdobienie ściany wybranym zdjęciem lub grafiką. Szukając pomysłu na odświeżenie pokoju dziecięcego czy też totalną zmianę wystroju kuchni warto więc zwrócić swoją uwagę na druk tapet – usługę, dzięki której wszystko jest możliwe.

Profesjonalny druk tapet metodą latexową

Technologia druku latexowego korzysta nie tylko ze sprawdzonych urządzeń HP Latex, ale przede wszystkim ekologicznych atramentów, które są bezwonne, bezpieczne dla środowiska, a przy tym gwarantują ostre i pełne kolorów wydruki. Biorąc pod uwagę charakterystykę druku latexowego nie dziwne, że jest on szeroko wykorzystywany właśnie w zakresie tworzenia tapet. Zerowa szkodliwość dla zdrowia czy otoczenia, wyjątkowa trwałość oraz doskonała odporność na zarysowania i promieniowanie UV zapewniają świetny wygląd tapet nawet po długim czasie od montażu.

Tapeta flizelinowa, czyli szybki sposób na zmianę aranżacji wnętrza

Łącząc technologię druku latexowego z podłożem, jakim jest flizelina, można osiągnąć wysokiej jakości tapetę do wielu przestrzeni. Flizelina, zwana też włókniną, jest mieszanką syntetycznych i celulozowych włókien, dzięki czemu wyróżnia się gładką, a zarazem matową powierzchnią. Tapety flizelinowe doskonale nadają się do wielu wnętrz, jednak nie powinny znajdować się w miejscach, w których grozi im regularne zachlapywanie wodą. Nie są one całkowicie odporne na działanie wody, dlatego czyszcząc tapety flizelinowe, należy jedynie delikatnie przecierać je wilgotną gąbką bez użycia dodatkowych detergentów. Jak przebiega montaż flizelinowych tapet? Klei się je tak jak tradycyjne tapety – klejem – na wcześniej zagruntowane ściany.

Agencja reklamy w Żywcu – druk tapet na zamówienie

Zastanawiasz się nad odświeżeniem aranżacji domu, mieszkania, biura, butiku bądź innego miejsca? Jesteśmy przekonani, że drukowane na zamówienie tapety latexowe pomogą Ci stworzyć nietuzinkową przestrzeń, dając szansę na wykorzystanie własnych fotografii bądź wybranych przez siebie grafik. Ciesz się dekoracją ścian, o jakiej marzysz, poznaj wszystkie szczegóły związane z drukiem tapet już dziś. Zapraszamy do współpracy!